CA$419 /eachVista 4011 25″ Path Light Bronze Finish 2950K 2.5W MR11 LED (ML-4011-Z-2.5-W-36)
Vista Pro Lighting
SKU: ML-4011-Z-2.5-W-36
Ships in 5-7 Days
- Wattage 2.5 W
- Voltage 9 – 15 VAC
- Lumens 200 Lumens
- Lamp Type MR-11 LED
- Housing Aluminum
- Dimensions 9 7∕8” D x 25 ¼” H