Brilliance 300W Stainless Steel Transformer (BRI-XFORMER-300)
Brilliance LED
SKU: BRI-XFORMER-300
UPC: 700118611111
Ships in 1 Week
  • 300-Watt, 12V, 13V, 14V, 15V taps
  • UL 1838 Certified
  • Secondary circuit breaker
  • Two knockout sizes for conduit
  • Removable bottom & 4ft Grounded plug
  • Canted terminal block for easy access
Additional information
Weight 15 lbs
Brand
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Brilliance 300W Stainless Steel Transformer (BRI-XFORMER-300)”