Brilliance 300W Stainless Steel Transformer (BRI-XFORMER-300)
Brilliance LED
SKU: BRI-XFORMER-300
UPC: 700118611111
Ships in 1 Week
- 300-Watt, 12V, 13V, 14V, 15V taps