Brilliance 600W Stainless Steel Transformer (BRI-XFORMER-600)
Brilliance LED
SKU: BRI-XFORMER-600
UPC: 723888859941
Ships in 1 Week
- 600-Watt, 12V, 13V, 14V, 15V taps